קרם בוואריה – מתכון קל ופשוט שייתן לכם ניחוח צרפתי בבית

  0
  קרם בוואריה – מתכון קל ופשוט שייתן לכם ניחוח צרפתי בבית
  בוואריה פשוט תענוג

  הכנתי לכם קרם בוואריה! אני זוכר את סבתא שלי צועקת את צמד המילים האלו מהמטבח, צמד מילים שגרם לכל הילידים במשפחה לחייך ולהזיל ריר, הטעם המתוק, המרקם המענג שנותן לך תחושה עילאית, טעם של עבר, טעם של עוצמה, טעם של ילדות.

  לפני כמה שנים סבתא שלי נפטרה ואימא שלי החליטה לאגד את כל המתכונים שלה לספר ולהפיץ אותו לכל המשפחה שלנו, יש הרבה זיכרונות שאנחנו לוקחים מהיקרים לנו, זיכרונות של מקומות שבילנו בהם ביחד, זיכרונות של חגים וחיוכים משותפים, אך אני אישית חושב שאחד הזיכרונות החזקים ביותר שיש הוא זיכרון הטעם.

  לענייניו, קרם בוואריה ידע כללי- הקרם הוא מתכון צרפתי שקרוי על שם מדינת בוואריה שנמצאת בגרמניה, שסתם לידע כללי רוב תושביה מדברים בשפה הבווארית ואם אתם שוקלים לעשות טיול באירופה בוואריה היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר בעולם בעיקר בזכות הרי האלפים שרובם נמצאים בתחום השיפוט שלה.

  המצאתו של הקרם המפורסם מיוחסת לחצרו של המלך צ'ארלס ולטבחים שלו אי שם ב-1918 בצרפת, בישראל הקינוח היה מאוד פופולארי בשנות ה-90 , וגם היום מסעדות רבות בוחרות להגיש אותו כחלק מתפריט הקינוחים הקבוע שלהם

  תמיד חלמתם להכין קרם בוואריה שיגרום לכולם להזיל ריר ?  עכשיו כל אחד ממכם יכול לעשות את זה!

  מתכון קל לקינוח הצרפתי המפורסםׁ(או הגרמני, תלוי את מי שואלים), שסבתא שלי הייתה נוהגת להכין לנו כשהיינו קטנים, המתכון שלה היה מפורסם בקרב המשפחה והשכנים ואפילו קיבל מחמאות מכמה וכמה צרפתים ותאמינו לי, בתור אחד שמתגורר בפריז אם אתה מקבל מחמאה מבן אדם צרפתי זה אומר שהצלחת לעשות משהו טוב.

  קרם בוואריה משמש כבסיס לקינוחים רבים או משמש כקינוח בעצמו, וישנם עשרות גרסאות לקינוח הבוואריה,  אך מתכון קל ופשוט זה לקרם בוואריה,  לא בטוח שתמצאו אנחנו ממליצים להוסיף מעט שוקולד מריר מומס בצדדים לחיזוק הטעם!

  וכמובן מבלי שהאיכות נפגמת=)

  אם אתם סקרנים ורוצים קצת מידע נוסף על קרם בוואריה  תלחצו כאן

   

  אחרי כל המידע שיש לנו על הקרם, המוכנות הנפשית והחיבור הרגשי הגיע הזמן לצאת לדרך!

   

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here